Mutfak ve Banyo Dolapları

Natura Bagno, yenilikçi, ergonomik tasarımlarla size özel hizmet anlayışıyla her kuşaktan insan yaşamını kaliteli kılan, bilgi birikiminden aldığı güçle, gelecekte de öncü çözümlerle sektörde adından söz ettirmeyi ilke edinen bir kuruluştur.

Mutfak ve Banyonuzun size ait özel bir yaşam alanı olması, bizim için daha akıcı detaylar, daha kaliteli materyal ve uzun ömürlü ürünler anlamına gelmektedir. Natura Bagno olarak hedefimiz gereksinimlerinizi karşılamaktan öte uzun süreli memnuniyetinizi sağlayabilmektir.

Bu çerçevede özgün ve yepyeni endüstriyel tasarım ve konsept çizgimizle global pazarlarda adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Detaylı bilgi için info@saffholding.com mail gönderebilirsiniz.
www.naturabagno.com

Saff Holding 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat - ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

19 Mayıs Mh. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 9 Şişli-İstanbul - Türkiye

(0212) 289 42 42

info@saffholding.com