Saff Holding müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklı kusursuz hizmet anlayışını benimseyerek gayrimenkul ve çeşitli emtialar ve yatırımları alanında hizmet vermektedir.​ Özellikle arazi yatırımlarının yanı sıra diğer ticari alan, marka konut projeleri, depo-antrepo yatırımları ile gibi yatırımlarda danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Minimum masraf maksimum kazanç hedefiyle müşterilerine yüksek kâr getirili yatırımları sağlamış bir şirket olan Saff Holding; alanında uzman ve tecrübeli bir saha ekibi ile hizmet vermektedir.
Saff Holding’in müşteri portföyünde bireysel yatırımcılardan kurumsal yatırımcılara kadar, gerek yurt içi gerekse de yurt dışı yatırım fonları gibi birçok farklı kitle bulunmaktadır.​
Müşteri ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevap verebilecek yönetsel profesyonellik ve bilgiye sahip olan Saff Holding, size de hizmet vermeye hazırdır.
Saff Holding, Türkiye’de yapmak istediğiniz gayrimenkul, sanayi, enerji, endüstriyel, hayvancılık, sağlık ve diğer sektörel yatırımlar ile ilgili olarak doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatlandırma ile yatırımlarınızı gerçekleştirebilmek için hizmet vermektedir.
Türkiye’de yapmak istediğiniz yatırım ile ilgili pazar araştırmasından satın alma, tekrar satış ve idare süreci dahil kurumumuzca danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Finansal hedefleriniz doğrultusunda doğru zamanda doğru yatırımı yapabilmeniz için tüm gerekli olan hazırlıklar ve öneriler kurumumuz tarafından size sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için info@saffholding.com mail gönderebilirsiniz.

Saff Holding 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat - ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

19 Mayıs Mh. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 9 Şişli-İstanbul - Türkiye

(0212) 289 42 42

info@saffholding.com