2006 yılında  yurt içi ve yurt dışı sağlık sektöründe tıbbi gereç ve tedarik zincirinin önemli bir halkası olarak kuruldu. Sağlık sektörünün hızla gelişmesi, gelen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda, 2014 yılının başından itibaren Petra Health olarak İstanbul, Mecidiyeköy’de tam teşekküllü bir klinik olarak kuruldu.Petra Health yurt içi gerekse yurt dışı hastalarına tam teşekküllü kliniğinde hizmet vermeye başlamıştır.

Petra Health uluslararası sağlık turizmi politikaları gereği Sağlık Turizmi Aracı Kurumu olarak sektördeki varlığına ve global pazarlarda medikal çözüm sunmaya devam etmektedir.

Petra Health; dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firmasıdır.

Petra Health konusunda uzman doktarları ile 100’ün üzerinde özel seçilmiş çözüm ortakları bulunmaktadır. Bu çözüm ortakları ağı ile Petra Health’in profesyonel sağlık ekibi tarafından, hastaların gözünden bakılarak özenle seçilmiştir.

Petra Health hastaların tüm sağlık sürecine hâkim olarak hastalarının en doğru, en iyi hizmet alabileceği doktor ve hastaneyi seçer. Hastanın bu hastalığına özel olarak seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirir. Petra Health başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkında olarak hastalarımızın her zaman “evinde” olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla tedavilerinin her aşamasında profesyonel ekibi ile kendilerine eşlik eder.

Detaylı bilgi için info@saffholding.com mail gönderebilirsiniz.

Saff Holding 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat - ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

19 Mayıs Mh. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 9 Şişli-İstanbul - Türkiye

(0212) 289 42 42

info@saffholding.com