Madencilik / Mermer – Granit

Petra Mermer, yenilikçi bir anlayışla 2008 yılından bu yana varlığını yurt içi ve yurt dışı piyasalarda sürdüren ve mermer sektöründeki basmakalıp kavramlardan uzakta, AR-GE ve teknolojiden beslenerek büyüyen bir markadır.

En değerli varlığımız doğayı, taşın en saf haliyle sunarken mermerin derinliklerinde bulunan ruhu yansıtıyoruz.

Bursa Orhangazi Açmalar Mevkii’nde bulunan fabrikamız ve 2 ocaktan oluşan üretim alanımız ile yıllık 900.000 m² mermer ve traverten üretimi yaparken yüksek teknolojiye sahip makine parkurları ile donatılmış, kaliteli ve çevreye duyarlı bir üretim anlayışı ile çalışan Muğla Kavaklıdere Yatağan Mevkii ve Bilecik Taşçılar Köyü Mevkii olmak üzere toplam iki ocakta yıllık 45.000 m³ blok üretimi yapıyoruz. Özel seleksiyon anlayışı ile devamlılık arz eden ürünlerimizi %65’i ihracat olmak üzere Türkiye ve dünyanın birçok yerine ulaştırıyor ve sektörümüzde küresel pazarlarda Türkiye’yi temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Fabrikamız bünyesinde, kendi ocaklarımızdan veya yurt içi ve yurt dışından temin ettiğimiz doğal taşların (Mermer, Granit, Traverten, Onyx) blok veya plaka halinde satışı ve ihracatı yapılmakla birlikte yurt içi ve yurt dışı konut, otel, avm projelerinde uzman ekibimizle 12 yılı aşan tecrübemizle tasarım, uygulama ve anahtar teslim montaj yapmaktayız.

Detaylı bilgi için info@saffholding.com mail gönderebilirsiniz.

www.petramermer.com
www.petramarble.com.tr

         

Saff Holding 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat - ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

19 Mayıs Mh. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 9 Şişli-İstanbul - Türkiye

(0212) 289 42 42

info@saffholding.com