İnşaat ve Altyapı

Petra Yapı 1972 yılından bugüne kadar yurt içi ve yurt dışı, Türkiye’nin birçok bölgesinde markalı projeler üreterek, konut, işyeri, otel, okul, avm ve plaza ve alt yapı projeleri ile faaliyetlerini yürütmüştür. Uzmanlaştığı konut sektörünü temel alan olarak belirlemiş ve sadece bu alanda kaliteyi hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

1972 yılından bugüne sadece konut değil kaliteli yaşam alanı oluşturma anlayışıyla on binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi sayesinde sektöründe fark yaratarak büyümüştür.

Petra Yapı; teknoloji, estetik ve konfor ile birikim ve deneyimini birleştirerek imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcılarının yanında olmuştur.

Firmamız teknolojiyi önemseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürütmektedir. İnşaat kültürünün uzun yıllar da kattığı tecrübe ile birleştirerek sektöründeki konumunu sürekli güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Amerika’dan Orta Doğu’ya dünyanın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren diğer bir şirketimiz olan State Corps,  ilk temellerini 1989 yılında Türkiye’de atmış, sektörün önde gelen yapı ve üretim şirketlerinden biridir. Türkiye’de özellikle inşaat, enerji, endüstriyel, tarım ve hayvancılık sektörleri üzerinde yoğunlaşan şirketinimiz bu anlamda yürüttüğü çalışmalar genel sözleşmelerden tasarım ve inşaata, proje yönetiminden tedariğe tüm süreçleri kapsayan geniş bir operasyon ağına sahiptir.

Bölge ve endüstri farkı göz etmeksizin kendini, tüm özel müşterilerine ve çalıştığı kamu teşkilatlarına üstün kaliteli hizmetler sunmaya adayan State Corps, yaptığı yatırımlar ve ustalıkla yönettiği kompleks projeler sayesinde güçlü itibarını yalnızca ticari ve endüstriyel kuruluşlar arasında değil, yerel ve yabancı hükümetler arasında da sayısız kere pekiştirmiştir. Bağımsız bir kuruluş olmakla birlikte şirketin bu anlamdaki global vizyonu ve misyonunu paylaşan State Corps Türkiye de inşaat, enerji, maden, tarım ve hayvancılık sektörlerinde yeni projelere hayat vererek, küresel çapta devam etmekte olan faaliyetlerini Anadolu topraklarında yaptığı üretim ve sağladığı katma değerle güçlendirmektedir.

State Corps’u kısaca, başta inşaat sektöründe olmak üzere hem dünya çapında hem de en zorlu coğrafyalarda geniş çaplı karmaşık projelerin altından başarıyla kalkan bir şirket olarak tanımlamak mümkündür. Şirketin kurumsal kültürü sıkı çalışma, mükemmeliyetçilik, müşteri memnuniyeti ve dürüstlük değerleri üzerine kurulmuş, faaliyetleri de bu değerlere bağlı bir şekilde sürdürülmektedir.

Detaylı bilgi için info@saffholding.com mail gönderebilirsiniz.

www.petrayapi.com
www.statecorps.com.tr

Saff Holding 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat - ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

19 Mayıs Mh. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 9 Şişli-İstanbul - Türkiye

(0212) 289 42 42

info@saffholding.com