Sanayi – Güneş Paneli

Solar Panel Güneş Enerji Sistemleri
Havalandırma Sistemleri

2013 yılından bugüne faaliyette olan firmamız otokorkuluk, tel çit, çelik yaya üst geçidi, yaya korkuluğu, trafik işaretleme ve levha sistemleri, çelik konstrüksiyon sistemleri, solar enerji sistemleri, enerji nakil hatları, aydınlatma direkleri gibi çalışmalarına hız vermek adına bu sektörde ayrı bir kurumsal yapıya geçerek sizlere 2014 yılından itibaren İdeal Teknik Yapı Enerji ve Endüstriyel Kalıp A.Ş. bünyesinde daha profesyonel bir hizmet vermeye başlamıştır.

Günümüzde önemi giderek artan, trafik güvenliği sistemlerini imal etmek için uzman ekibimiz her ölçekteki projelerinizde hizmetinizdedir. Bir çok projede başarılı çalışmalara imza atan firmamız güçlü teknik altyapı ve uzman ekibi ile müşterilerinin beklentilerinin üzerinde ve güncel teknolojilere paralel işlerle koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alarak çalışmaktadır.

İLKELERİMİZ
İdeal Teknik Yapı Enerji Ve Endüstriyel Kalıp A.Ş.; sektöre ve sektördeki yenilik ve her türlü teknolojik gelişmelere hakimdir.
Tecrübeli, analizci, pratik çözümler üretebilen, titiz çalışma koşuluna bağlı profesyonel bir kadrodan oluşur.
Yüksek kalite standardından ödün vermeden çalışır.
En ekonomik maliyetle sistem kurumları yapmak ve en uzun ömürlü ve verimli sistemi kurmak temel hedefimizdir.
Ticaret hayatında dürüstlük, şeffaf ve tam bilgilendirme, müşteri odaklı çözümleri ön plana çıkartır.
Ürünlerimiz ve sistemlerimizin uluslararası kalite standartlarına uygun, sağlığa ve çevreye zararlı uygulama içermemesine özen gösteririz.
Faaliyetlerimizle ekonomik katkı ve enerji verimliliği sağlayarak ülke ekonomisine de artı değer üretmek için çalışırız.
Sürekli müşteri memnuniyeti ve hızlı teslimat ile müşterilerimizin daimi ve ilk tercihi olmayı hedefleriz.
Her zaman daha iyiyi araştırarak kendimizi yenilemek temel iş prensibimizdir.

Detaylı bilgi için info@saffholding.com mail gönderebilirsiniz.
www.idealcelikenerji.com

Saff Holding 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat - ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

19 Mayıs Mh. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 9 Şişli-İstanbul - Türkiye

(0212) 289 42 42

info@saffholding.com