Biz Kimiz

ETİK, KALİTE VE İYİ İLİŞKİLERE DAYANAN TİCARET UZMANLIĞI.

Saff Holding 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat – ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir. Saff Holding her türlü jüt ürünleri, ambalajlı malzemeler ve özel mahsuller olmak üzre Saff Holding’in stratejik olarak denizaşırı 8 ofis, depo, işleme ve lojistik tesisinden oluşan ağı, şu anda 39 ülkeden 53 farklı gıda ürününü 82 ülkede 1000’den fazla müşteriye ihraç ediyor.

Saff Holding müşterilerimiz 23 ülkede 16 yılı aşkın tecrübemiz, geniş operasyon ağımızdan faydalanmaktadır. Saff Holding ayrıca gayrimenkul, maden ve endüstriyel sektöründeki köklü ve güçlü ticaret geçmişiyle, en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlarla alma ve müşterilerine büyük avantajı sağlamaktadır. Saff Holding 27 farklı milletten deneyimli, çok kültürlü ekip üyeleri ile müşterilerine her daim uyumlu müşteri hizmetleri ile tanınırlar. Saff Holding güçlü ilişkilerini sürdürmeye ve iş ortakları için değer yaratmaya odaklanmaktadır.

TARİH YÜKSEK KALİTE VE DENEYİM

2004 yılında İstanbul’un merkezinde kurulan Saff Holding Dış Ticaret Anonim Şirketi, geçmişi 1972 yılına dayanmaktadır. O yıllarda Gayrimenkul alanında üst ve alt yapı konularında 10 binlerce gayrimenkul projesi yaparak, yaşama yüksek standartlar getirmiştir. Gelişen dünya dinamikleri ile gelişerek, geniş iştirakler ve iş kollarıyla tek bir çatı altında birleştirmiştir. Her biri alanlarında paydaşları için her daim üstün kaliteli ürünler üretme konusu esas amacıdır. Saff Holding aynı zamanda yüksek kaliteli markalı gıda ürünleri üreten birçok müşterisinin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, aynı zamanda (üstyapı – altyapı, hayvancılık, sağlık turizmi ve fabrikalar) ticaret koludur.

VİZYON VE DEĞERLER

SAFF HOLDİNG FELSEFESİ SİZE MÜMKÜN OLAN HER ŞEKİLDE EN İYİSİNİ SUNMAKTIR.

Vizyonumuz
Temel hedefimiz, sektörümüzde bölgesel ve global bir lider olmak, entegre çözüm ve endüstriyel kompleklerimizle, farklı bölgelerde iş ve sanayi yürütme konusundaki yüksek kalibreli ve uzamanlaşmış tecrübemizle birleşen, dünya çapında bir marka olmaktır.

Misyonumuz
Şirketimizin misyonu, verimliliği artırmak ve uygulamaları geliştirmek için akıllı çözüm ve ekip çalışması kullanarak müşterilerimizi fazlası ile memnun etmektir. Bölgelere güçlü ortaklık desteğimizi sağlamanın yanı sıra gayrimenkul, yatırım danışmanlığı, sağlık turizmi, gıda, tarım, enerji, hayvancık, sanayi, maden ve endüstrisindeki bilgi birikimi ile yakın ülkelere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Misyonumuz şunları içerir: Dünyada hızla gelişen ancak henüz profesyonel üretim açısından sadece son kullanıcıların ihtiyaçlarını analiz etmekle kalmayıp, aynı zamanda onlar için yenilikçi çözümler üreterek müşterilerimize mükemmel bir tedarikçi olmak.

Saff Holding 2004 yılında İstanbul’da kurulan bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak ithalat - ihracat ile uğraşmaktayız ve merkezimiz İstanbul’dadır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Gayrimenkul, Sanayi, Endüstriyel, Hayvancılık, Sağlık, Enerji, yumuşak ve gıda ürünleri konusunda malzemeler tedarik ve üreten uzmanlaşmış küresel ticaret yapan bir şirkettir.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

19 Mayıs Mh. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. No: 9 Şişli-İstanbul - Türkiye

(0212) 289 42 42

info@saffholding.com